У Баштанці обговорили об’єднання територіальних громад – НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ

У Баштанці обговорили об’єднання територіальних громад

26 червня за ініціативи народного депутата України Андрія Вадатурського відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Баштанського району.

Повідомляє сайт Баштанка Сьогодні з посиланням на Баштанську РДА.

Засідання провели співголови робочої групи Олександр Славінський, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації та Анатолій Петров, голова районної ради.

У засіданні взяли участь 12 членів оновленого складу групи, виконувач обов’язків завідувача сектору культури райдержадміністрації Тетяна Микитина, а також запрошені голови Мар’ївської та Інгульської сльських рад – Руслана Кузненко та Алла Миронова, помічники народного депутата.

Розпочинаючи засідання, керівники району розповіли про роботу, яку спільно проведено райдержадміністрацією, районною та міською радою протягом 2015-2017 років, результатом якої стало утворення на території району найбільшої об’єднаної територіальної громади Миколаївщини – Баштанської міської ради, до якої увійшли 8 сільських та 1 міська рада. З якими перепонами протягом цього періоду нам не випадала нагода стикатися, але сьогоднгі можемо стверджувти одне – жителі району утворили громаду, яку визнано спроможною, – зазначив Олександр Дмитрович.

Анатолій Леонідович зазначив, що Баштанський район можна вважати одними із піонерів добровільного об’єднання територій Миколаївщини, але державі, проводячи реформу децентралізації, не вистачає системності у підході до реформ.

Андрій Вадатурський, в свою чергу, подякував за можливість взяти участь у засіданні робочої групи та запевнив, що влада докладає максимум зусиль для проведення цієї реформи. Децентралізація та передача повноважень влади на місця – один із пріоритетів держави на сьогоднішній день: “В цьому є багато позитива, але є і негативні моменти, без яких не відбувається жодних змін у державі”. – Але я, як і більшість депутатів, повірив у можливості, які відкриває децінтралізація влади. Ця реформа зобов’язана вивести державу на новий рівень, – зазначив Андрій Олексійович.

Іван Рубський, міський голова, розповів про труднощі, з якими стикається громада у своїй щоденній роботі: “Мені здається, що протягом проведення цієї реформи, держава намагається так би мовити замініти “правила гри” – всі витрати, які раніше фінансувалися із державного і районного бюджетів намагаються перекинути на громаду. Іван Васильович висловив думку щодо перспектив існування у такому випадку інших громад району, що мають утворитися за Перспективним планом – Інгульської та Привільненської. Вже зараз, міська рада відчуває “кадровий голод”, перевиконання бюджету направлено на інфраструктурні проекти, очікується надходження дотації на розвиток громади, за рахунок якої заплановано придбати дорожню техніку…

Алла Миронова та Руслана Кузненко розповіли про чергові безрезультатні зустрічі членів ініціативних груп та сільських голів потенційної Мар’ївської (Інгульської) громади, головним питанням яких є неможливість визначення адміністративного центру можливої ОТГ.

В ході засідання озвучено та вирішено направити до приймальні народного депутата законодавчі ініціативи, які на пероеконання членів робочої групи полегшать життя об’єднаних територіальних громад в державі, а також внесуть ясність у майбутню адміністративно-територіальну реформу України.

По завершенню засідання, Андрій Олексійович завітав до Баштанської міської ради.

Джерело: Баштанка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*